Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા
