Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Core
ja: コア

en: Theme
ja: テーマ

en: All
ja: すべて

en: Module
ja: モジュール

en: Host
ja: ホスト

en: Frequency
ja: 周期的

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Security
ja: セキュリティー

en: Every 6 hours
ja: 6時間毎

en: Every 12 hours
ja: 12時間毎

en: As often as possible
ja: できるだけすぐに
