Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Core
km: សំខាន់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
