Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: All
mn: Бүгд

en: Configuration
mn: Тохиргоо
