Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: All
ps: ټول

en: Host
ps: کوربه

en: Configuration
ps: سازول
