Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
