Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Core
ar: النواة

en: Theme
ar: حلة

en: All
ar: الكل

en: Module
ar: الوحدة

en: Host
ar: المستضيف

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Security
ar: الأمن والحماية
