Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত

en: Module
bn: মডিউল

en: Host
bn: হোস্ট

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
