Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: All
bo: ཡོངས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད
