Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Core
ca: Nucli

en: Theme
ca: Tema

en: All
ca: Tot

en: Module
ca: Mòdul

en: Host
ca: Servidor

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Configuration
ca: Configuració

en: Security
ca: Seguretat

en: As often as possible
ca: Tant com sigui possible
