Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Description
de: Beschreibung

en: None
de: Keine

en: Core
de: Kernsystem

en: All
de: Alle

en: Module
de: Modul

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Security
de: Sicherheit

en: As often as possible
de: So oft wie möglich
