Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Host
eo: Gastiganto

en: Configuration
eo: Agordoj
