Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Host
hy: Հոսթ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
