Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Core
jv: Inti

en: Theme
jv: Tema

en: All
jv: Kabèh

en: Module
jv: Modul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Security
jv: Jagabaya
