Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Host
ne: होस्ट

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
