Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Description
os: Афыст

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Core
os: Астæумагъз
