Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Core
pl: Rdzeń

en: Theme
pl: Skórka

en: All
pl: Wszystko

en: Module
pl: Moduł

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: As often as possible
pl: Tak często jak to możliwe
