Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Core
ru: Ядро

en: Theme
ru: Тема

en: All
ru: Все

en: Module
ru: Модуль

en: Host
ru: Хост

en: Frequency
ru: Частота

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Security
ru: Безопасность

en: Every 6 hours
ru: Каждые 6 часов

en: As often as possible
ru: Так часто насколько возможно
