Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Core
uk: Ядро

en: Theme
uk: Тема

en: All
uk: Все

en: Module
uk: Модуль

en: Host
uk: Хост

en: Frequency
uk: Частота

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Security
uk: Безпека

en: As often as possible
uk: Якнайчастіше
