Update Trigger Build (7.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Core
is: Kjarni

en: Theme
is: Þema

en: All
is: Allt

en: Module
is: Eining

en: Host
is: Vél
