Update Trigger Build (7.x-1.0-beta6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
