Update Trigger Build (7.x-1.0-beta6) - en to rm translation catalogue (8 entries)

en: Development
rm: explicaziun

en: Description
rm: definiziun

en: Name
rm: renum

en: All
rm: tuts

en: Module
rm: modul

en: Host
rm: host

en: Configuration
rm: configuraziun

en: Security
rm: cauziun
