Update Trigger Build (7.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Core
ta: கருவம்

en: Theme
ta: தீம்

en: All
ta: எல்லா

en: Module
ta: கூடகம்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
