Update Trigger Build (7.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Core
tr: Çekirdek

en: Theme
tr: Tema

en: All
tr: Tümü

en: Module
tr: Modül

en: Host
tr: Sunucu

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Security
tr: Güvenlik

en: As often as possible
tr: Olabildiğince çabuk
