Update Trigger Build (7.x-1.0-beta6) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Core
vi: Nhân

en: Theme
vi: Sắc thái

en: All
vi: Tất cả

en: Frequency
vi: Tần suất

en: Configuration
vi: Cấu hình
