Update Trigger Build (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Core
az: Nüvə

en: Theme
az: Tema

en: All
az: Hammısı

en: Module
az: Modul

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik
