Update Trigger Build (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Core
da: Kerne

en: Theme
da: Tema

en: All
da: Alle

en: Module
da: Modul

en: Host
da: Værtsnavn

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Security
da: Sikkerhed

en: Parameters
da: Parametre

en: As often as possible
da: Så ofte som muligt
