Update Trigger Build (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema

en: All
eu: Guztiak

en: Module
eu: Modulua

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
