Update Trigger Build (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Core
lt: Branduolys

en: Theme
lt: Tema

en: All
lt: Visi

en: Module
lt: Modulis

en: Host
lt: Serveris

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas
