Update Trigger Build (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Core
ur: کور
