Update script processor (7.x-4.04-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Filename
os: Файлы ном
