Update script processor (7.x-4.04-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Log
si: ලොග එක

en: Date
si: දිනය

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී
