Update script processor (7.x-4.06-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Message:
km: សារ ៖

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ
