Update script processor (7.x-4.06-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ
