Update script processor (7.x-4.07) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Processing
am: በሂደት ላይ
