Update script processor (7.x-4.07) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Processing
sr: Обрада
