Update script processor (7.x-4.07) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது
