Update script processor (7.x-4.09) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Log
be: Журнал

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Filename
be: Назва файла

en: Unknown
be: Невядомы

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: Operation
be: Аперацыя

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Processing
be: Апрацоўка

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 week | @count weeks
be[0]: 1 тыдзень
be[1]: @count тыдні
be[2]: @count тыдняў

en: 1 min | @count min
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хв.

en: 1 sec | @count sec
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count сек.

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.
