Update script processor (7.x-4.09) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: 1 hour | @count hours
bn[0]: 1 ঘন্টা
bn[1]: @count ঘন্টা

en: 1 day | @count days
bn[0]: 1 দিন
bn[1]: @count দিন

en: Message:
bn: বার্তা:
