Update script processor (7.x-4.09) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Log
ca: Registre

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Operation
ca: Operació

en: Message:
ca: Missatge:

en: Ok
ca: D'acord

en: Processing
ca: Processant

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos
