Update script processor (7.x-4.09) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Ok
el: Eντάξει

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Description:
el: Περιγραφή:

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: 1 min | @count min
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 sec | @count sec
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες
