Update script processor (7.x-4.09) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Log
fr: Journal

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Size
fr: Taille

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Help
fr: Aide

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: 1 hour | @count hours
fr[0]: @count heure
fr[1]: @count heures

en: 1 day | @count days
fr[0]: @count jour
fr[1]: @count jours

en: Operation
fr: Opération

en: Message:
fr: Message :

en: Revert
fr: Rétablir

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: Deployment
fr: Déploiement

en: 1 year | @count years
fr[0]: @count année
fr[1]: @count années

en: 1 week | @count weeks
fr[0]: @count semaine
fr[1]: @count semaines

en: Access denied.
fr: Accès refusé.

en: 1 month | @count months
fr[0]: @count mois
fr[1]: @count mois

en: No description
fr: Aucune description
