Update script processor (7.x-4.09) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Help
tr: Yardım

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Operation
tr: İşlem

en: Message:
tr: İleti:

en: Revert
tr: Geri al

en: Ok
tr: Tamam

en: Processing
tr: İşliyor

en: Description:
tr: Açıklama:

en: 1 year | @count years
tr[0]: 1 yıl
tr[1]: @count yıl

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: 1 min | @count min
tr[0]: 1 dak
tr[1]: @count dak

en: 1 sec | @count sec
tr[0]: 1 sn
tr[1]: @count sn

en: 1 month | @count months
tr[0]: 1 ay
tr[1]: @count ay
