Update script processor (7.x-4.11) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Log
af: Logboek

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Unknown
af: Onbekend

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: 1 day | @count days
af[0]: 1 dag
af[1]: @count dae

en: Operation
af: Operasie

en: Message:
af: Boodskap:

en: Revert
af: Rol terug

en: Processing
af: Verwerking

en: 1 year | @count years
af[0]: 1 jaar
af[1]: @count jare

en: 1 week | @count weeks
af[0]: 1 week
af[1]: @count weke

en: 1 min | @count min
af[0]: 1 minuut
af[1]: @count minute

en: 1 sec | @count sec
af[0]: 1 sekonde
af[1]: @count sekondes
