Update script processor (7.x-4.11) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Log
bg: Регистър

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: Filename
bg: Име на файла

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Operation
bg: Действие

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Revert
bg: Връщане

en: Processing
bg: Обработва

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: 1 min | @count min
bg[0]: 1 мин.
bg[1]: @count мин.

en: 1 sec | @count sec
bg[0]: 1 сек.
bg[1]: @count сек.
