Update script processor (7.x-4.11) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Log
ja: ログ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: Size
ja: サイズ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Filename
ja: ファイル名

en: Unknown
ja: 不明

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Operation
ja: 操作

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Revert
ja: 戻す

en: Ok
ja: OK

en: Processing
ja: 処理中

en: Description:
ja: 詳細：

en: 1 year | @count years
ja[0]: 1年
ja[1]: @count年

en: 1 week | @count weeks
ja[0]: 1週
ja[1]: @count週

en: 1 min | @count min
ja[0]: 1分
ja[1]: @count分

en: 1 sec | @count sec
ja[0]: 1秒
ja[1]: @count秒

en: 1 month | @count months
ja[0]: 1ヶ月
ja[1]: @countヶ月
