Update script processor (7.x-4.11) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Log
kk: Журнал

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Operation
kk: Операция

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Processing
kk: Өңделу...

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай
