Update script processor (7.x-4.11) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Description:
kn: ವಿವರಣೆ:

en: 1 year | @count years
kn[0]: ೧ ವರ್ಷ
kn[1]: @count ವರ್ಷಗಳು

en: 1 week | @count weeks
kn[0]: ೧ ವಾರ
kn[1]: @count ವಾರಗಳು

en: 1 min | @count min
kn[0]: ೧ ನಿಮಿಷ
kn[1]: @count ನಿಮಿಷಗಳು

en: 1 sec | @count sec
kn[0]: ೧ ಸೆಕೆಂಡ್
kn[1]: @count ಸೆಕೆಂಡ್ ಗಳು

en: Access denied.
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ.

en: No description
kn: ಯಾವುದೆ ವಿವರಣೆ ಇಲ್ಲ
