Update script processor (7.x-4.11) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Operation
ku: کردار

en: Message:
ku: پەیام:

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: 1 year | @count years
ku[0]: 1 ساڵ
ku[1]: @count ساڵ

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: 1 min | @count min
ku[0]: 1 خولەک
ku[1]: @count خولەک

en: 1 sec | @count sec
ku[0]: 1 چرکە
ku[1]: @count چرکە

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ
