Update script processor (7.x-4.11) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Log
mn: Лог

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Revert
mn: Буцаах

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: 1 year | @count years
mn[0]: 1 жил
mn[1]: @count жил

en: 1 week | @count weeks
mn[0]: 1 долоо хоног
mn[1]: @count долоо хоногууд

en: 1 min | @count min
mn[0]: 1 минут
mn[1]: @count минут

en: 1 sec | @count sec
mn[0]: 1 секунд
mn[1]: @count секунд
